Корзина
1 отзыв
+380504797959
Контакты
КОМІСІЙНИЙ МАГАЗИН
+38095070-37-04
+38050479-79-59
Антон
УкраинаКиев

О нас

Професійний догляд - це зовсім не просте заняття. Це велика праця, який вимагає від майстра не тільки віртуозних навичок роботи, але і наявності професійних інструментів. Але знайти хороший інтернет-магазин не так-то просто. Адже професіонали шукають тільки високотехнологічні інструменти і засоби по догляду, а їх можна придбати виключно спеціалізованих точках продажу. Прийти на допомогу вимогливому покупцеві поспішає інтернет-магазин. До Ваших послуг - інтернет-магазин для для перукарів, стилістів, косметологів та майстрів манікюру.

який об'єднав в одному місці найкращі товари за доступною ціною.

Протягом 15 років ми займаємося продажем професійних інструментів для перукарів, стилістів, косметологів та майстрів манікюру.

На сторінках нашого магазину Ви можете знайти ціле безліч засобів, інструментів та електротехніки для догляду за зовнішністю. Всі товари для краси розділені на зручні розділи, тому Вам вдасться дуже швидко зорієнтуватися в асортименті. Привітні й уважні консультанти допоможуть розібратися в технічних характеристиках перукарських інструментів.

Де б Ви не знаходилися, пам'ятайте, що звертаючись в наш інтернет-магазин Ви отримаєте:

1. Вичерпні консультації від приємного і чуйного персоналу, який відповість на всі ваші запитання.

2. Допомога при виборі товарів для краси і здоров'я, слушні поради та професійне порівняння.

3. Можливість вибрати спосіб оплати і доставки товару.

4. Приємні знижки і бонуси для постійних клієнтів.

5. Облік всіх Ваших побажань щодо часу і місця доставки.

6. Супровід і спілкування після покупки.

7. Гарантію від виробника і якісне післягарантійне обслуговування.

Не відмовляйте собі в задоволенні від здійснення приємних покупок. Ви гідні тільки висококласного професійного догляду та найкращого клієнтського обслуговування. Тому радимо Вам не зволікати і якнайшвидше відвідати наш інтернет-магазин ....

Сведения о компании

КОМІСІЙНИЙ МАГАЗИН
УкраинаКиев
+38095070-37-04
+38050479-79-59